O nás

Náš tým

Mgr. Júlia Le Hunchec
Zabezpečuje nezávislé poradenství v nastavení efektivnosti a ekonomického růstu firem, vyhledávání nových obchodních příležitostí s měřitelným několikanásobným nárůstem. Má silnou orientaci na cílové skupiny podle specifikace profilu zákazníka. Propojuje obchodní příležitosti, tvoří nové pracovní týmy, zprostředkovává personální služby (specializuje se na odborný zdravotnický personál a jiné pozice podle zadavatele). Realizuje školení na míru pro zvýšení efektivity interních procesů. Přináší moderní a inovativní řešení ve spojení s dvacetiletou zkušeností ve vedení národních a mezinárodních projektů. Mezi její klienty patří například Wüstenrot pojišťovna, a.s., ING pojišťovna a.s. (NN pojišťovna a penzijní společnost ), Generali Pojišťovna a.s., zdravotní pojišťovny, Schill Dental Clinic Praha nebo AGEL Clinics. Ale i se svými manažerskými schopnostmi je to především žena, která je přátelská, empatická a vždy hledá to nejlepší řešení.

 

Bc. Veronika Pohle
Veronika je osoba, která miluje práci s lidmi. Před více jak 9 lety začala pracovat jako koordinátorka pro cizojazyčné pacienty, zejména z německy a anglicky mluvících zemí v oblasti umělého oplodnění v renomovaných pražských klinikách jako je Gennet a Prague Fertility Centre, a za tu dobu doprovodila nespočet párů na cestě ke splnění jejich snu. Díky znalostem interních postupů dokáže Veronika naplánovat celý proces léčby v Čechách od začátku až dokonce, ochotně vysvětlí metody, postupy, poradí, jaká vyšetření jsou zapotřebí, ráda zabezpečí transport, ubytování během pobytu tak, aby vše proběhlo bez stresu a v pořádku. Pacientům podává pomocnou ruku a podporu po celou dobu od prvního kontaktu, až k těhotenskému testu. Váží si vzájemného respektu, zodpovědnosti a snaží se to odrážet ve všech aspektech své práce. Své bohaté zkušenosti a odborné znalosti dále předává dalším koordinátorkám během školení na klinikách. 

 

Lucie Benešová
Lucie byla první, kdo začal páry na jejich cestě za miminkem pomocí IVF takzvaně “provádět” od začátku přípravy, vyhledání kliniky vlastně až po příchod miminka. Po více než deseti letech zkušeností s péčí o klienty a marketingem, z nichž přes osm let pracovala jako IVF koordinátorka na různých klinikách v České republice, dospěla k rozhodnutí nabídnout svým klientům něco více. Mimo procesní a odborné znalosti můžete od Lucie očekávat také cenné lidské zkušenosti, srdečnost, vášeň, důvěru, pozitivní náboj, porozumění, odhodlání a sílu vstát a jít vpřed, i když už máte pocit, že není kam dál jít. Pokud se pokoušíte o miminko a delší dobu se Vám nedaří, Lucie je ten pravý člověk, na kterého se můžete obrátit. Mnohé její bývalé klientky uvádí, že psychologický aspekt byl pro ně často rozhodujícím faktorem úspěchu léčby. Své zkušenosti uplatňuje i jako externí konzultantka v různých skupinách a spolcích, zaměřených právě na tematiku řešení neplodnosti nejen pomocí asistované reprodukce.

Připravujeme pro Vás spoustu novinek a zajímavostí. Pokud chcete být informováni o akčních nabídkách klinik a našich dalších aktivitách, seminářích, novinkách, které připravují specialisté z oboru, u nás to vše najdete pod jednou střechou. Nechte nám na sebe kontakt, rádi se s Vámi o tyto informace podělíme.